شرکت دایا پلیمر کاسپین
خانه / چاپ لیبل / سفارش چاپ لیبل ارزان باکیفیت خوب

سفارش چاپ لیبل ارزان باکیفیت خوب

چاپ لیبل ارزان، با کیفیت عالی برای هر نوع کالایی در سراسر کشور عرضه می شود. لیبل ها انواع بسیار مختلفی دارند و با توجه به نوع کالا انتخاب می شوند. لیبل ها در جهت معرفی کالاها و وسایل مختلف استفاده می شوند. از بهترین کیفیت و بالاترین کار آیی برخوردار هستند.

سفارش چاپ لیبل ارزان باکیفیت خوب

منظور از چاپ لیبل چیست؟

منظور از چاپ لیبل چیست؟لیبل در واقع برچسبی می باشد که روی کالاهای مختلف قرار گرفته و حاوی اطلاعات کلی از مشخصات یک محصول است. لیبل ها در سایز های مختلفی تولید و طرحی می شوند و انواع بسیار مختلفی دارند. 

نوعی از لیبل که بسیار رایج و پر استفاده می باشد نوع کاغذی است. در رنگ های متنوعی تولید شده و در صنایع مختلف از جمله پوشاک و صنایع دارویی کاربرد دارد. 

نمونه دیگر لیبل حرارتی بوده که نیازی جهت چاپ به ریبون نخواهد داشت. اما نکته ای که باید مدنظر قرار داشت این است که این نوع چاپ بعد مدتی کم رنگ خواهد شد. 

مدل دیگر لیبل مدل پی وی سی می باشد. که دارای مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت بوده و حالت پلاستیکی دارد. در صنایع خودرو و انواع وسایل خانگی از این برچسبها استفاده می شود. 

نوع دیگر لیبل متال یا فلزی می باشد. که مقاومت خوبی در برابر دما و کشیدگی دارند. در دماهای بالا و پایین خاصیت چسبنده بودن خود را حفظ خواهند کرد. این برچسبها در برابر انواع ساییدگی و خراش مقاوم می باشند. از این محصولات در لوازم خانگی استفاده می شود.

مراکز اصلی چاپ لیبل ارزان در ایران

مراکز اصلی چاپ لیبل ارزان در ایرانچاپ لیبل در ایران توسط مراکز مختلفی صورت می گیرد. افراد کاملا حرفه ای و متخصص در این حوزه فعالیت داشته و انواع لیبل را تولید و با توجه به نیاز مشتری عرضه می نمایند.

امروزه هر کالایی جهت معرفی خود نیاز به این لیبل ها دارد. بنابراین می توان گفت در جهت تبلیغات درست و کامل بایستی از این لوگوها استفاده شود. با توجه به تنوع برچسبها بایستی این انتخاب آگاهانه صورت گیرد و با توجه به نوع کالا انتخاب گردد.

مراکز چاپ لیبل در سراسر ایران در حال فعالیت می باشند. می توان انواع لیبل مناسب با نوع کالا در جهت یک بدند سازی صحیح و تبلیغ درست کالا به کار برد.

چاپ لیبل ایران امروزه به عنوان یکی از شناخته شده ترین و حرفه ای ترین مراکز در تولید انواع برچسب مطرح می باشد. این برچسبها با کیفیت عالی در طراحی، رنگ و مقاومت بالا تولید می گردند.

قیمت های عرضه شده جهت لیبل سازی در این مراکز فوق العاده مناسب می باشد. تخفیف های ویژه ای را نیز شامل خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09121784323 (مرادی)
تلگرام: Dayapolymercaspian@
پست الکترونیکی: Dayapolymercaspian@gmail.com
واتس اپ: کلیک

پاسخی بگذارید